Koszyk Wartość: 0.00    Liczba biletów: 0
Czas na złożenie zamówienia:
-

WYBÓR BILETÓW

W razie problemów z procesem rezerwacji prosimy o kontakt tel. 81 852 83 10.

W ilości biletów należy uwzględnić osoby uprawnione do biletu bezpłatnego: dzieci do 7 lat i inne (wymienione na stronie https://www.muzeumzamoyskich.pl/bilety-cennik).

Zwiedzanie Pałacu odbywa się w grupach (do 25 osób), o ściśle określonych godzinach. W razie spóźnienia, nie gwarantujemy innego terminu wejścia.

Galerię Sztuki Socrealizmu, Powozownię i wystawy czasowe zwiedza się indywidualnie, w wybranym przez siebie czasie, w godzinach otwarcia Muzeum.

Karnet obejmuje zwiedzanie: Pałacu, Galerii Sztuki Socrealizmu, Powozowni.


 

 

Wydarzenie:Zwiedzanie Pałacu
Termin:30 maja 2015, godz. 13:00
Obiekt:Pałac
Trwa komunikacja
Pałac (wolne miejsca  2)
Cena w PLN
Liczba
Wartość
Karnet normalny
42.00
0.00
Karnet ważny jest na dostępne w dniu zwiedzania ekspozycje.
Karnet ulgowy
21.00
0.00
Karnet ważny jest na dostępne w dniu zwiedzania ekspozycje. Przysługuje młodzieży uczącej się do 25 roku życia, rencistom oraz osobom wymienionym na stronie https://www.muzeumzamoyskich.pl/Zasadyzwiedzania
Karnet dla Dużej Rodziny
15.00
0.00
Jeden karnet przysługuje jednej osobie legitymującej się Kartą Dużej Rodziny, którą należy okazać upoważnionemu pracownikowi Muzeum.
Karnet opiekun
0.00
0.00
Przysługuje opiekunom grupy młodzieży uczącej się, 1 opiekun na 10 osób
Karnet bezpłatny
0.00
0.00
Przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom wymienionym pod adresem:https://www.muzeumzamoyskich.pl/Zasadyzwiedzania. Wejście na ekspozycje muzealne będzie możliwe po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego uprawnienia do korzystania z bezpłatnych biletów wstępu do Muzeum.
Bilet pałac normalny
30.00
0.00
Bilet pałac ulgowy
15.00
0.00
Przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 26 roku życia, rencistom oraz osobom wymienionym na stronie https://www.muzeumzamoyskich.pl/Zasadyzwiedzania Wejście na ekspozycje muzealne będzie możliwe po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego uprawnienia do korzystania z ulgowych biletów wstępu do Muzeum.
Bilet pałac bezpłatny
0.00
0.00
Przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom wymienionym pod adresem: https://www.muzeumzamoyskich.pl/Zasadyzwiedzania Wejście na ekspozycje muzealne będzie możliwe po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego uprawnienia do korzystania z bezpłatnych biletów wstępu do Muzeum.